KVbau logo Bagr

SLUŽBY

 • Konzultace

  Konzultace

  O konzultační činnost v naší společnosti se stará tým vysoce kvalifikovaných odborníků a každý potencionální zákazník má možnost tuto službu zdarma využít.

  V součastné době nemá žádný výrobce či dodavatel zařízení výsadní postavení ve společnosti KAVE Bau s.r.o, proto zásadně uplatňujeme návrh technického řešení, který respektuje pouze konkrétní požadavky a výhrady každého zákazníka.

 • Zpracování nabídky

  Zpracování nabídky

  Součástí této služby je zpracování nabídky dle zadávacích požadavků klienta.

  Nabídky jsou nejčastěji zpracovávány pro výběrová řízení organizovaná podle zákona o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb., v platném znění, popřípadě se může také jednat o veřejnou zakázka v malém rozsahu.

 • Realizace

  Realizace

  Pro zaručení kvalitní přípravy, koordinace, zásobování a vedení stavby uplatňují pracovníci naší společnosti jednotný organizovaný způsob práce.

  Spokojenost našich klientů je pro nás nejdůležitější, proto se v první řadě zaobíráme na průběžnou kontrolu časového a finančního způsobu práce a jejich kvalitní provedení. Stavbyvedoucí, kteří se starají o správný průběh jednotlivých staveb, jsou velice kvalifikovaní a v tomto směru mají dlouhodobé zkušenosti.

  Pro zlepšení provedení práce klade KAVE Bau s.r.o.vysoký důraz na kvalitu materiálu a strojního zařízení. Naše společnost používá k realizaci činností vlastních kapacit z oboru stavební výroby a technologických montáží.

  V některých částech stavebních zakázek dochází ke kooperaci s našimi renomovanými dodavateli, a to v prví řadě v oboru speciálních a velkoobjemových zemních prací, zlepšování a stabilizace zemin, provádění ložných vrstev a krytů vozovek či v oblasti bezvýkopových technologií, atd.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte více informací

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd